NOCIONI I NDIHMËS SHTETËRORE QË ÇRREGULLON TREGUN E LIRË DHE KONKURRENCËN SIPAS LEGJISLACIONIT DHE PRAKTIKËS NDËRKOMBËTARE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *